Inschrijvingen voor het 40e Landau jeugdschaaktoernooi
Let op:

Uw inschrijving moet eerst nog gecontroleerd worden.
De voor-inschrijving sluit op vrijdag 4 januari 2019 om 21:00u
Het maximum aantal deelnemers is 150.

Landau Toernooi

Deelnemers

73 spelers

NaamCategorieVereniging
Ruben Burssens (M)ABMercatel, Sint-Amandsberg
Elias De Reese (M)ABKGSRL, Gent
Narin de Ruijter (M)ABS. Landau, Axel
Tyani De Rycke (V)ABLSV - Chesspirant, Lokeren/Merelbeke
Laurens Dieleman (M)ABS. Landau, Axel
Jari Groen (M)ABGoese SV
Thimo Hoogstraate (M)ABS. Landau, Axel
Boran Karlioglu (M)ABPluspion, Wachtebeke
Wouter Lahousse (M)ABPluspion, Wachtebeke
Joey Louws (M)ABSK Souburg
Tristan Meert (M)ABKGSRL, Gent
Julian Nolet (M)ABS. Landau, Axel
Kylion Ooms (M)ABPluspion, Wachtebeke
Martijn Schelleman (M)ABS. Landau, Axel
Luca van Santen (M)ABS. Landau, Axel
Annelies Vitharana (V)ABAnders ...
Maya Burssens (V)CMercatel, Sint-Amandsberg
Elano de Jonge (M)CMiddelburg
Wannes de Prycker (M)CPluspion, Wachtebeke
Jesper Fidder (M)CDe Pion, Roosendaal
Lowie Goossens (M)CPluspion, Wachtebeke
Parisa Hematyar (V)CS. Landau, Axel
Jurrian Moorthamer (M)CS. Landau, Axel
Max Olieslager (M)CPluspion, Wachtebeke
Joshua Prevoo (M)CDe Pion, Roosendaal
Vincent Tiggelman (M)CSK Souburg
Frodo van Doren (M)CS. Landau, Axel
Lars van Sighem (M)CGoese SV
Roan Verhage (M)CSK Souburg
Depickere Yari ()CPluspion, Wachtebeke
Colin Beterams (M)DSchoolschaker
Luuk Bisschops (M)DS. Landau, Axel
Leiv Boot (M)DTerneuzen
Tim de Pooter (M)DS. Landau, Axel
Carsten de Vet (M)DS. Landau, Axel
Jens de Visser (M)DSK Souburg
Jasper Maes (M)DPluspion, Wachtebeke
Kenny Nguyen (M)DGoese SV
Tim Nolet (M)DS. Landau, Axel
Alex Olieslager (M)DPluspion, Wachtebeke
Rafael Pijpelink (M)DS. Landau, Axel
Armin Quataert (M)DAnders ...
Aron Rootsaert (M)DAnders ...
Lander van Coppenolle (M)DTerneuzen
Dago van Parijs (M)DKGSRL, Gent
Jefta van Steijn (M)DGoese SV
Norah van Steijn (V)DGoese SV
Simon van Veen (M)DTerneuzen
Victor Vandermeersch (M)DKGSRL, Gent
Joost Wieland (M)DS. Landau, Axel
Ivan Bernard (M)EFTerneuzen
Nina de Pooter (V)EFSchoolschaker
Killian De Rycke (M)EFLSV - Chesspirant, Lokeren/Merelbeke
Lani Goldberg (V)EFS. Landau, Axel
Ryan Grguric (M)EFAnders ...
Maxime Hoogendoorn (M)EFSchoolschaker
Lein Jansen (M)EFMiddelburg
Luca Kingl (V)EFS. Landau, Axel
Giovanni Koolhoven (M)EFSK Souburg
Luuk Mulder (M)EFSK Souburg
Phong Nguyen (V)EFGoese SV
Tiffany Nguyen (V)EFGoese SV
Pepijn van 't Veer (M)EFMiddelburg
Niels van Sighem (M)EFGoese SV
Lucas Vandermeersch (M)EFKGSRL, Gent
Yordi Vink (M)EFSchoolschaker
Atousa Warnier (V)EFS. Landau, Axel
AƤron Zootjes (M)EFS. Landau, Axel
Kai de Wolff (M)GHTerneuzen
Jeremy Ijdema (M)GHSK Souburg
Milan Jonker (M)GHAnders ...
Levi Kingl (M)GHS. Landau, Axel
Joubin Warnier (M)GHS. Landau, Axel